blog de excursionist si mamica

… 23 in oglinda

Mi-am sarbatorit ziua de nastere intr-un mod inedit pentru mine, inconjurata de colegi si prieteni, activitatea cea mai frumoasa fiind videoproiectarea unor fotografii adunate de prin expeditii anterioare.

Piesa de rezistenta a oricarei aniversari:

Frumusetile din vaza:

S-au videoproiectat foto din zone turistice in care putini dintre noi au bucuria de a ajunge…Il “invidiez” pe colegul care a ajuns aici, dar ma bucur ca impartaseste cu noi momentele de fericire petrecute prin pustietati.

  1. Reply

    arata bine tortul ala, cred ca a fost tare bun… 🙂
    La multi ani! si visele sa ti se indeplineasca

  2. Reply

    era sa uit, cred ca iti doresti sa treci la next level si m-am gandit ca http://www.danielaungureanu.ro ti s-ar potrivi mult mai bine.
    Iti trimit pe e-mail detaliile contului.

    • Liviu on October 9, 2010 at 07:32

    Reply

    Hai La Mulți Ani! Să-mi notez data pentru viitor 🙂

    Că tot te-a fericit Cristi cu un domeniu, eu îți ofer găzduiera pentru el 😉

    La Mulți Ani!

    • Radu on October 9, 2010 at 08:37

    Reply

    La multi ani!

  3. Reply

    La multi ani!!!

    • Aurel on October 9, 2010 at 10:08

    Reply

    La Multi Ani!

    • Nicu on October 10, 2010 at 17:24

    Reply

    Eu si pelicanii mei iti spunem La multi ani!!! 🙂

    • vasi on October 11, 2010 at 05:44

    Reply

    la multi aniiiiiii…..frumoase aranjamente …de tort ce sa mai spun…cred k au fost si deosebit de gustoase toate….

      • daniela on October 11, 2010 at 12:32

      Reply

      tortul a fost un real succes iar celelalte gustari, gratie doamnelor care le-au pregatit, au fost delicioaaaaase. rodia a fost exact ca sarbatorita (prea acraaaa!!!!!) 🙂

      • Loree on June 29, 2011 at 22:55

      Reply

      Ya learn smeohting new everyday. It’s true I guess!

    • danybv on October 13, 2010 at 16:28

    Reply

    Iti urez si aici pe blog, un sincer si calduros: La Multi Ani !!!
    Iti doresc sa fi sanatoasa, fericita si toate dorintele sa ti se indeplineasca.

    • Cristina H on October 13, 2010 at 18:39

    Reply

    La multi anisori, Daniela! Indiferent de varsta, mie asa imi place sa urez, pentru ca mi se pare ca mereu anii trec prea repede, deci anisori mi se pare mai potrivit. Sa ai parte de tot ce e mai bun pe lume si fie ca starile minunate pe care ni le induci folosind fotografiile tale sa se rasfranga din plin asupra ta (intr-o forma sau alta)! 🙂

    • ionut on October 17, 2010 at 15:50

    Reply

    la multi ani…tot ce ati doresti sa se implineasca si sa ne bucuram cu cat mai multe fotografii din partea ta